Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Doli numri më i ri i revistes Gjakovapress

Në këtë numër, pos tjerash mundë të lexoni:

NË PËRVJETORIN E PAVARËSISË SË KOSOVËS
SI E PASHË UNË KOSOVËN
130 VJETORI I SHKOLLËS SË PARË SHQIPE- PËRGJITHMONË NË KUJTIMET TONA
CEREMONIA E NDARJES SË DIPLOMAVE TË PARA NË UGJ FEHMI AGANI
HISTORIA E ILUSTRUAR E MJEKËSISË DHE FARMACISË
POSTER FC LIBURN-FITUES I KUPËS SË KOSOVËS NË FUTSALL

image description

FEJTONE, MUZIKË, HUMOR…