Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Doli revista Gjakovapress

image description

DOLI NUMRI MË I RI I REVISTËS GJAKOVAPRESS

NË KËTË NUMËR, POS TJERASH  MUNDË TË LEXONI: 

INOVATORËT  GJAKOVARË NË KS TË OKB

AMBSADORJA VLORA ÇITAKU:  KY SHEMBULL I JASHTËZAKONSHËM I TALENTIT NUK NA BËN VETËM NE KRENARË PËR TË RINJTË QË KEMI, POR ATA PËRMES ZBULIMEVE TË TYRE PO EDUKOJNË PJESËN TJETËR… 

DITËT E DIASPORES 

ZEKIRIA CANA E ANTON ÇETTA, DY FIGURA TË RËNDËSISHME SHQIPTARE 

VЁSHTRIM MBI “70 VJET – 7 SKENARE”-RUZHDI DOMI 

DINO KOUBATIS SHKRUAN LIBËR PËR POETIN ALI PODRIMJA

 REPORTAZH:PERSONAZHE KOHE QË SFIDUAN SISTEMIN DHE JETUAN ME MALLIN PËR FAMILJEN MATANË KUFIRIT. 

POSTER: FC LIBURN,  PËRFAQËSUES I KOSOVËS NË FUTSALLIN EVROPIAN 

image description

FEJTONE, MUZIKË, HUMOR…