Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

FC Liburn kampion i Kosovës në futsall

Klubi i futsallit Liburni ka  shënuar të enjten në mbrëmje  fitoren e dytë në finalen e plejofit ndaj Mabetex Prishtina 3 me 6   në kryeqendër dhe kthehet në Gjakovë me medaljet e arta dhe Kupën e fituesit që e ndau kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti. Ky rezultat u arrit pas dy vazhdimeve nga 5 minuta pasi në kohen e rregullt ndeshja u mbyll me rezultat të barabartë 3 me 3.

“LIBURNI NË UEFA FUTSAL CHAMPIONS LEAGUE
URIME GJAKOVË” kanë shkruar në fb futbollistët e  fc Liburni.